MÖBLER / Bord / Pelarbord 6743217
nr 674 3217
Pelarbord
1800-tal, längd: 140, djup: 90, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 december 2010
kl 19:22:39
20/12 19:17:39